دوشنبه, ۱۳ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۳۴ ۳۰
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2K/ZiNmF2YrZhiDYrNmE2LPZhyDZhdmE2KfZgtin2Kog2LnZhdmI2YXZiiDZhdiv2YrYsSDZg9mEINmF2YbYp9io2Lkg2KfZhtiz2KfZhtmKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2LTZh9ivINiv2LEg2YXZhti32YLZhyDYr9mI

با هدف تکریم کارکنان صورت پذیرفت؛

برگزاری دومین جلسه ملاقات عمومی مدیر کل منابع انسانی شهرداری مشهد در منطقه دو

مدیرکل منابع انسانی شهرداری مشهد در جلسه حضوری منطقه دو با هدف نهادینه کردن موضوع رضایتمندی ارباب رجوع و تکریم کارکنان در نظام اداری شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛" رضا رحمانی" با اشاره به اقدامات و فعالیت های گسترده حوزه منابع انسانی در رابطه با موضوع فرآیند تبدیل وضعیت کارکنان، ارتقای شغلی، امور ایثارگران و بازنشستگان و ... بر ضرورت اطلاع رسانی و تکریم کارکنان مجموعه شهرداری تاکید کرد و گفت: این جلسات برای مدیران و همکاران منابع انسانی هم فرصت فوق‌العاده‌ای را به وجود می‌آورد که بتوانند با کارمندان گفت وگو کنند و از نزدیک در جریان دغدغه همکاران قرار گیرند.
گفتنی است در جریان این ملاقات که در روز چهارشنبه 6 دیماه 1400 برگزار شد همکاران منطقه دو بطور مستقیم مسائل و مشکلات شان در موضوعاتی از قبیل درخواست جابجایی ، تبدیل وضع همکاران حجمی با سابقه کاری بالا به تامین نیرو، درخواست تبدیل وضع نیروهای حجمی ایثارگر ، تسریع در انجام فرایند ارتقاء شغلی و.. را مطرح نمودند که پس از بررسی درخواست ها، دستورات لازم صادر و مورد پیگیری قرار گرفت.
شایان ذکر است این جلسات بصورت دوره ایی در مناطق، ستاد، سازمان ها برگزار شده کارکنان بی واسطه و حضوری سوالات خود را از مدیرکل منابع انسانی خواهند پرسید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6926900545756
Qt: 1.6445775032043