چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ۵۹
طبقه بندی:
  • اخبار ویژه
  • اخبار
چچ
2K3YttmI2LEg2b7Yp9mD2KjYp9mGINmB2YrYsdmI2LLZhyDYp9mKINiv2LEg2KjZh9in2LEgMTQwMQ==

به همت اداره کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری و پروژه نوآوری و خلاقیت شهری رقم خورد؛

حضور پاکبان فیروزه ای در بهار 1401

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد ضمن اشاره به برگزاری جلسه همفکری برای انتخاب لباس های پاکبانان شهرمشهد در سال 1401 بر لزوم استفاده بیشتر از ظرفیت های جامعه استارتاپی برای حل مشکلات و مسایل شهری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛" آیدا مهربان" با اعلام این مطلب گفت: از زمان بهره برداری کارخانه نوآوری مشهد، مدیریت شهری نیازهایش را به جامعه استارت اپی اعلام و برای حل این نیازها از آن ها کمک می گیرد، واین اتفاقی است که به دنبال آن بوده ایم و اکنون خوشبختانه تا کنون اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.

مهربان در ادامه با اشاره به تلاش مدیریت شهری در راستای تغییر برخی نگرش ها نسبت به لباس نارنجی رنگ پاکبانان شهر و رفع برخی کدورت ها و افزایش روحیه و شادابی پاکبانان بیان کرد: در این راستا، مدیریت شهری پس از انجام نظرسنجی  و مطالعات مختلف تصمیم به تغییر اساسی در پوشش پاکبان ها گرفت .

وی در ادامه تصریح کرد: این تصمیم با هدف آراستگی بیشتر و رفع برخی تالمات خاطر خادمان جهان شهر برکت و کرامت انجام شده است.

مهربان همچنین در خصوص برخی آیتم های لحاظ شده در نظرسنجی های اخذ شده از پاکبان بیان کرد: در نظرسنجی های گرفته شده از برخی پاکبانان محترم شهر آیتم هایی نظیر تعویض فرم های تکراری گذشته، تاثیر در تغییر نگاه عمومی ،ضرورت نظارت بر دوخت لباس های فرم، لزوم تغییر نگاه به پاکبان ها ، فیروزه ای به جای نارنجی، رنگ مطلوب پاکبان ها، افزایش تجهیزات ایمنی . فیروزه ای با پیشینه هویتی و...برای لباس فرم سال آینده پاکبانان لحاظ می شود.

شایان ذکر است: جلسه همفکری انتخاب لباس های پاکبانان شهر برای سال آینده(1401) با حضور مدیران شهری، اساتید دانشگاهی و جمعی از پاکبانان شهر مشهد در محل کارخانه نوآوری مشهد برگزار شد تا بخشی از دغدغه کارشناسان و پاکبانان در این فرم جدید پاکبان ها اعمال شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.1763900121053
Qt: 3.7194542884827