• سه شنبه،22 آبان 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 99
    کد: 152363
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۰۶

    برای اولین بار برنامه میان مدت با برش منطقه ای در شهرداری مشهد تدوین خواهد شد

    مدیرکل دفتربرنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد از تدوین برنامه چشم انداز مناطق شهرداری مشهد در افق 1400 با عنوان برنامه میان مدت با برش منطقه ای خبر داد.
    برای اولین بار برنامه میان مدت با برش منطقه ای در شهرداری مشهد تدوین خواهد شد

    به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد"جمال حسن بارانی" در این جلسه که صبح روز پنجشنبه سوم خرداد ماه جاری در محل تالار قدیم شورای اسلامی شهر با حضور مدیرکل دفتربرنامه بودجه و ارزیابی عملکرد و مدیرکل دفتر نوسازی و تحول سازمانی و روسای برنامه ریزی مناطق برگزار شد ضمن اعلام این مطلب گفت : شهرداری مشهد در جهت تحقق رسالت خود در مدیریت این کلان شهر از سال 83 اقدام به تدوین چشم انداز مشهد مقدس و انتشار برنامه عملیاتی میان مدت کلان خود در جهت تحقق این چشم انداز نموده است .
    وی دستیابی به اهداف تعیین شده برای هر شهر را درگرو تدوین برنامه برای کلیه بخش ها و مشخص نمودن جایگاه و وظایفت هر یک از نهادهای متولی مطرح کرد و اظهارداشت : در این راستا شهرداری مشهد در سال 1397 و در چهارمین برنامه میان مدت خود، برای نخستین بار و با هدف ایجاد ساز و کارهایی در جهت تحقق هر چه بیشتر این برنامه اقدام به انتشار برنامه میان مدت شهرداری با برش منطقه ای کرده است که این جلسات نیز در همین رابطه برگزار می شوند.
    بارانی افزود : مشهد هم اکنون دارای 13 منطقه شهرداری است که علاوه بر نقاط مشترک ، وجود تمایزی با یکدیگر دارند ، توجه به نقاط اشتراک و افتراق و همچنین برنامه ریزی و تعیین شرح وظایف و چشم انداز هر منطقه بر اساس آن ضروری است .
    مدیرکل دفتربرنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد درتشریح بیشتر برنامه میان مدت با برش منطقه ای بیان کرد: در برنامه میان مدت با برش منطقه ای، چشم انداز هر یک از مناطق شهرداری مشهد در افق 1400 بیان شده است
    وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد این مسیر که برای اولین بار در شهر مشهد آغاز شده است زمینه ساز حرکتی پایدار در جهت تحقق جایگاه ملی و فراملی کلانشهر مشهد باشد.

    تعداد بازدید: 99
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد