• بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 37
    کد: 160358
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
    رئیس شورای شهر مشهد:


    اقدامات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد بسیار ارزشمند است

    رئیس شورای شهر مشهد گفت: اقدامات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در بحث شهر هوشمند اقدامات ارزشمندی است.
    اقدامات سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد بسیار ارزشمند است

     به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، محمد رضا حیدری در حاشیه بازدید از سازمان فاوا شهرداری مشهد، اظهار کرد: سرمایه های ارزشمندی در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد وجود دارد که باید آن ها را حفظ و توسعه داد.
    وی با بیان اینکه سرمایه گذاری سنگینی از منابع شهرداری به جهت مباحث فناوری و اطلاعات و شهر هوشمند شده است، افزود: باید برنامه ریزی شود که شناخت دقیق تری از اقدامات سازمان فاوا برای مردم صورت گیرد
    رئیس شورای شهر مشهد گفت: در فضای اجتماعی محور این فعالیت ها به سواد اطلاعاتی جامعه باز می گردد و هم اکنون براساس آمارها بالاترین سواد اطلاعاتی متعلق به جوانان و نوجوانان است.
    حیدری خاطر نشان کرد: برای اینکه بتوانیم این سواد اطلاعاتی را در جامعه گسترش دهیم باید از ظرفیت آموزش و پرورش و دانشگاه ها استفاده کنیم.
    وی با بیان اینکه کارهای صورت گرفته در حوزه شهر هوشمند از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد اقدامات ارزشمندی است ، خاطر نشان کرد: تعداد کسانی که در رابطه با اجرای این طرح ها نیز اطلاع دارند نیز بسیار کم است که باید در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد.
    رئیس شورای شهر مشهد گفت: ما افزایش سطح اطلاعاتی جامعه را یک فرصت می دانیم اما این مهم نیازمند اطلاع رسانی است. باید هرچه سریعتر خدمات شهر هوشمند که توسط یک تیم جوان تهیه شده است در بدنه اجتماعی قرار گیرد.
    حیدری در خاتمه خاطر نشان کرد: ما باید این مسئله را به خاطر داشته باشیم که مشهد پایگاهی برای ارزش آفرینی در بحث مدیریت شهری و شهر هوشمند است که می توان از ظرفیت های این شهر در بحث توسعه نوآوری ها با استفاده از ظرفیت برگزاری کنفرانس های علمی استفاده کرد

    تعداد بازدید: 37
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05131296464
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05131296464

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد