•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 25
   کد: 161818
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴

   امکان خرید بلیط های تک سفره مشهد از طریق پیام رسان گپ و موبایل میسر شد

   هم‌زمان با ارائه بلیت‌های QR (بارکدی) تک‌سفره به صورت پایلوت در سه ایستگاه قطارشهری مشهد، خرید این نوع بلیت‌ها از طریق پیام‌رسان گپ نیز میسر شد.
   هم‌زمان با ارائه بلیت‌های) QR بارکدی( تک‌سفره به صورت پایلوت در سه ایستگاه قطارشهری مشهد، خرید این نوع بلیت‌ها از طریق پیام‌رسان گپ نیز میسر شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» ضمن اعلام این امکان ویژه گفت: با توجه به همکاری های فی‌مابین شهرداری مشهد و پیام‌رسان گپ در راستای ایجاد محیط‌های اطلاع‌رسانی تعاملی با شهروندان، امکانی فراهم شده است تا مسافران و زائران بتوانند از طریق این پیام‌رسان، بلیت‌های تک‌سفره قطارشهری را خریداری کنند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در تشریح چگونگی خرید بلیت تک‌سفره قطارشهری مشهد از طریق پیام‌رسان گپ اظهارداشت: خرید بلیت تک‌سفره از طریق پیام‌رسان گپ با آدرس @MetroTickets امکان‌پذیر است؛ به نحوی که در تمامی مراحل خرید، دستور راهنمای خرید بلیت همراه کاربر خواهد بود و فرد می‌تواند به هر تعداد بلیت تک‌سفره قطار شهری مشهد را به صورت کد QR (بارکد) خریداری کرده و با نزدیک کردن صفحه نمایش موبایل به گیت قطارشهری از بلیت استفاده کند.
   رجائیان در ادامه ضمن اشاره به برخی کاربردها و قابلیت‌های تلفن همراه در زندگی دیجیتالی شهروندان، گفت: امروز در عصر ارتباطات ما هر لحظه شاهد ارائه خدمات متنوع بر بستر تلفن همراه و بهره‌گیری شهروندان از این خدمات مانند سرگرمی‌های موبایل، اطلاع‌رسانی اخبار، تماشای تلویزیون موبایل، دانلود موزیک و تصاویر، فراخوانی برنامه‌های سفر، رویدادهای ورزشی، دریافت و خواندن فکس و پرداخت با تلفن همراه هستیم که به جای کارت اعتباری توسط تلفن همراه انجام می‌شود.
   وی با اشاره به اینکه این شیوه خرید از طریق موبایل، پرداخت راحت و انعطاف‌پذیرتری را برای شخص ممکن می‌سازد و می‌تواند در هر زمان و مکانی صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: بدیهی است استفاده از پیام‌رسان گپ برای خرید بلیت‌های تک‌سفره قطارشهری و... سبب صرفه‌جویی در مصرف کاغذ، زمان و هزینه می‌شود.

   تعداد بازدید: 25
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما