• سه شنبه،22 آبان 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری    
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 11
    کد: 161828
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۴

    بازدید از پروژه های عمرانی سال 97 سازمان فرهنگی و اجتماعی

    کارشناسان نظارت و کنترل پروژه گروه راهبری سبد پروژه های شهری از تعدادی پروژه های عمرانی سال 97 سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در بخش تربیت بدنی و ورزش های همگانی بازدید نمودند.
    بازدید از پروژه های عمرانی سال 97 سازمان فرهنگی و اجتماعی

    به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد استفاده از توان کارشناسان داخلی در طراحی و اجرا، بکارگیری تولیدات و محصولات داخلی و رعایت صرفه و صلاح شهرداری نمونه ای از تلاش های همکاران این مجموعه در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی بود.
    بنا بر این گزارش پروژه های مجموعه ورزشی امید و زندگی، مجموعه ورزشی امامت، مجموعه ورزشی شهدای تاکسیرانی و بازسازی و توسعه استخر روباز بوستان ملت مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت.
    در بخش دیگری از این گزارش آمده است: از میان پروژه های بازدید شده ، پروژه های بازسازی و توسعه استخر روباز بوستان ملت و مجموعه ورزشی امید و زندگی پایان یافته و به بهره برداری رسیده است و پروژه های مجموعه ورزشی امامت و شهدای تاکسیرانی با پیشرفت 65 و 43 درصد در دست احداث می باشد.
    گفتنی است : افزایش قابلیت ها و توانمندی های داخلی مجموعه شهرداری و اتکا به نیروی جوان می تواند پایه های اقتصاد مقاومتی را مستحکم تر نماید و آثار اجرای این سیاست ها را میتوان در بهره وری پروژه ها شاهد بود.

     

    تعداد بازدید: 11
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تلفن : 05132244206
فاکس : 05132244207
پست الکترونیک : planning@mashhad.ir

میدان شهدا،ساختمان توسعه شهرداری،طبقه چهارم

تلفن:روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  05138491451

آدرس :
   کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد  و تامین و به روزرسانی محتوای توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد انجام میگردد
    طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد