•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 17
   کد: 161828
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴

   بازدید از پروژه های عمرانی سال 97 سازمان فرهنگی و اجتماعی

   کارشناسان نظارت و کنترل پروژه گروه راهبری سبد پروژه های شهری از تعدادی پروژه های عمرانی سال 97 سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در بخش تربیت بدنی و ورزش های همگانی بازدید نمودند.
   بازدید از پروژه های عمرانی سال 97 سازمان فرهنگی و اجتماعی

   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد استفاده از توان کارشناسان داخلی در طراحی و اجرا، بکارگیری تولیدات و محصولات داخلی و رعایت صرفه و صلاح شهرداری نمونه ای از تلاش های همکاران این مجموعه در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی بود.
   بنا بر این گزارش پروژه های مجموعه ورزشی امید و زندگی، مجموعه ورزشی امامت، مجموعه ورزشی شهدای تاکسیرانی و بازسازی و توسعه استخر روباز بوستان ملت مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت.
   در بخش دیگری از این گزارش آمده است: از میان پروژه های بازدید شده ، پروژه های بازسازی و توسعه استخر روباز بوستان ملت و مجموعه ورزشی امید و زندگی پایان یافته و به بهره برداری رسیده است و پروژه های مجموعه ورزشی امامت و شهدای تاکسیرانی با پیشرفت 65 و 43 درصد در دست احداث می باشد.
   گفتنی است : افزایش قابلیت ها و توانمندی های داخلی مجموعه شهرداری و اتکا به نیروی جوان می تواند پایه های اقتصاد مقاومتی را مستحکم تر نماید و آثار اجرای این سیاست ها را میتوان در بهره وری پروژه ها شاهد بود.

    

   تعداد بازدید: 17
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما