•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 208
   کد: 179218
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰

   عنوان قرارداد کارکنان انجام کار معین به مستخدم موقت تغییر یافت

   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از تغییر نام عنوان قرارداد انجام کار معین کارکنان شهرداری مشهد به مستخدم موقت خبر داد.
   عنوان قرارداد کارکنان انجام کار معین به مستخدم موقت تغییر یافت

   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد « شهریار آل شیخ» با اعلام این مطلب گفت: با توجه به مصوبه سازمان اداری و استخدامی کشور و همچنین مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور، تمامی قراردادهای کارمندان شهرداری مشهد با رابطه استخدامی انجام کار معین از ابتدای سال 1398 به استخدام موقت تغییر می نماید.
   آل شیخ در ادامه به جلسات برگزار شده در این خصوص اشاره کرد و افزود: به محض دریافت مصوبه مربوطه و متعاقبا ضرورت اجرای آن، جلسات تخصصی با محوریت فرآیند و نحوه اقدام با توجه با ماهیت و وضعیت نیروها برگزار شد که با هماهنگی های صورت گرفته و پیگیری اداره کل منابع انسانی مقرر شد این رویداد به فوریت عملیاتی گردد .
   وی همچنین عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، در حال حاضرتبدیل قرارداد و انعقاد تمامی قراردادهای مربوطه کارکنان با رابطه استخدامی انجام کار معین از تاریخ اجرای اول فروردین ماه 1398 مورد عمل واقع خواهد شد و سپس در ماه های آتی نسبت به صدور قراردادهای ارتقای گروه و سایر موارد اقدام لازم صورت خواهد پذیرفت.
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در خاتمه گفت: از تلاش ها و کوشش های سرکار خانم جراح مدیرکل منابع انسانی و کلیه همکاران در این حوزه که در به سرانجام رساندن این موضوع که یکی از دغدغه های ذهنی عده زیادی از همکاران با سابقه ما در شهرداری است تشکر می نمایم.
    

   تعداد بازدید: 208
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   3 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما