•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 15
   کد: 183375
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
   معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از مرکز نوآوری شهرداری مشهد:

   مشهد ظرفیت بسیار بالایی در حوزه شهر هوشمند دارد

   معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه شهرداری مشهد فضای فیزیکی، بسترسازی مناسب و توسعه بازار را برای استارتاپ‌ها فراهم کرده است، گفت: مشهد ظرفیت بسیار بالایی در حوزه شهر هوشمند دارد
   مشهد ظرفیت بسیار بالایی در حوزه شهر هوشمند دارد

   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مرتضی براری صبح امروز در بازدید از مرکز نوآوری شهرداری مشهد اظهار کرد: مهم‌ترین دغدغه نظام جمهوری اسلامی ایران، رونق اقتصادی و توسعه اشتغال و کسب و کار است و همه دستگاه‌ها به سهم خود در این امر ورود پیدا می‌کنند که بستر را برای این مهم فراهم کنند.
   وی افزود: اقتصاد شهری، اقتصاد بزرگی است که به خدمات به شهروندان گره خورده است و مشهد به دلیل حضور بیش از 30 میلیون زائر، فرصت خوبی در اقتصاد شهری دارد؛ این مسوولیت شهرداری را دو چندان کرده که به شهروندان و زائران خدمات با کیفیت و ارزان‌تر ارائه کند.
   براری با بیان اینکه ایجاد مرکز نوآوری توسط شهرداری مشهد و استقرار سه شتاب دهده بزرگ کار بسیار شایسته‌ای است، خاطرنشان کرد: ایجاد فضای فیزیکی، بسترسازی و توسعه بازار توسط شهرداری مشهد در مرکز نوآوری برای استارتاپ‌ها فراهم شده که کمک می‌کند آنها به شرکت‌های دانش‌بنیان تبدیل شوند و کسب و کار و اشتغال در استان توسعه یابد.
   وی با تاکید بر جایگزین شدن درآمدهای شهر هوشمند به جای درآمدهای سنتی گفت: مشهد ظرفیت بسیار بالایی در حوزه شهر هوشمند دارد.
   رییس سازمان فضایی ایران تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنم شهرداری مشهد به سرعت به توسعه بسترسازی‌ها جهت استارتاپ‌ها ادامه و در مناطق دیگر به ویژه حاشیه شهر فضای اشتراکی را برای کسب و کارها اختصاص دهد.
   وی با بیان اینکه مهمترین دغدغه استارتاپ‌ها بازار است، افزود: شهرداری مشهد استارتاپ‌هایی را در اولویت قراردهد که بازار آنها را در دست دارد و می‌تواند پیشرو و خدمات گیرنده از این استارتاپ ها باشد.

   تعداد بازدید: 15
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما