•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 32
   کد: 183579
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
   باحضور مدیران عامل سازمان فاوا و سازمان تاکسیرانی

   مراسم تودیع و معارفه معاون هوشمندسازی سازمان فاوا برگزار شد

   مراسم تودیع و معارفه معاون هوشمندسازی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با حضور مدیرعامل و مدیران ستادی سازمان و همچنین مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد برگزار شد.
   مراسم تودیع و معارفه معاون هوشمندسازی سازمان فاوا برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، «محمدجواد رجائیان» در این مراسم با اشاره به نقش حساس معاونت هوشمندسازی عنوان کرد: بخش بزرگی از فعالیت‌های سازمان که در معرض دید عموم قرار گرفته و خدمات مستقیم به شهروندان ارائه می‌دهد، در این معاونت تعریف شده است و قضاوت‌های عمومی در ارتباط با سازمان فاوا بر اساس کیفیت خدمات در این حوزه رقم خواهد خورد.
   وی افزود: امیدواریم که با این انتصاب جدید، علاوه بر پیگیری و بهینه‌سازی پروژه‌های در حال اجرا، پروژه‌های جدید با محوریت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان تعریف و مسیر هوشمندسازی شهری با شتاب بیشتری دنبال شود.
   همچنین احمد محبی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد در سخنانی کوتاه عنوان کرد: خدمات هوشمند حوزه تاکسیرانی مشهد با فعالیت‌های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات پیوندی ناگسستنی دارد و حضور یکی از همکاران ما در این مسئولیت جدید، نویدبخش ارائه خدمات مطلوب‌تر در هر دو حوزه خواهدبود.
   در پایان این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌های چندین ساله مهندس محمدرضا سمیعی، مهندس نوید زهدی به عنوان معاون هوشمندسازی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد معرفی گردید.
   گفتنی است؛ نوید زهدی پیش از این مسئولیت اداره برنامه و بودجه سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد را بر عهده داشته است.
    

   تعداد بازدید: 32
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما