•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 64
   کد: 185052
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵
   در آستانه آغاز به کار دومین منطقه شهرداری الکترونیک مشهد؛

   تجهیزات شبکه منطقه 8 شهرداری نوسازی و بهینه‌سازی شد

   بهسازی بستر شبکه، نوسازی و بهینه‌سازی تجهیزات شبکه در منطقه 8 شهرداری مشهد توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری انجام شد.
   تجهیزات شبکه منطقه 8 شهرداری نوسازی و بهینه‌سازی شد

   به گزارش سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان گفت: به زودی شهرداری منطقه 8 مشهد به عنوان دومین شهرداری هوشمند در مشهد آغاز به کار خواهد کرد. از این رو سازمان فاوا در حال فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای تحقق این امر است تا شهروندان بتوانند بدون مراجعه حضوری و از طریق سامانه‌های الکترونیک، به صورت اینترنتی امور مربوط به شهرداری منطقه خود را پیگیری کنند.
   وی گفت: پیش از این شهرداری منطقه 12 مشهد به عنوان نخستین شهرداری هوشمند در کشور، کار خود را آغاز کرده و در حال ارائه خدمات به شهروندان است.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد افزود: جمع‌آوری تمام تجهیزات قدیمی و غیرقابل مدیریت شبکه و نیز ایجاد زیرساخت های مناسب جهت پیاده‌سازی طرح‌های ارتقای امنیت کاربران در شبکه، از جمله اقداماتی به شمار می‌رود که در این زمینه در شهرداری منطقه 8 صورت گرفته است.
   وی افزود: در همین راستا ارتقای تجهیرات شبکه در منطقه 8 شهرداری مشهد انجام شده و ظرفیت سوئیچینگ شبکه به میزان مجموع Gpps1 افزایش یافته است. همچنین ظرفیت تعداد نقاط اتصال به شبکه به 450 نود ارتقا پیدا کرده است که موجب افزایش بهره‌وری شبکه و تأمین زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات به همشهریان می‌شود.
   رجائیان خاطرنشان کرد: این اقدامات با هزینه‌ای بالغ بر دو میلیارد ریال انجام شده است.

   تعداد بازدید: 64
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما