•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 31
   کد: 186187
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳

   نسخه آزمایشی نرم‌افزار «شهر من» هم‌زمان با نمایشگاه کتاب، در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد شروع به کار کرد

   همزمان با نمایشگاه کتاب، نسخه آزمایشی نرم‌افزار «شهر من» آغاز به کار کرد
   نسخه آزمایشی نرم‌افزار «شهر من» هم‌زمان با نمایشگاه کتاب، در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد شروع به کار کرد

   به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی مدیر پروژه خدمات کسب‌وکار و نرم‌افزار شهر من درباره راه‌اندازی نسخه آزمایشی این برنامه گفت: در جلسه‌ای که با شورای راهبردی داشتیم، زمان افتتاح نسخه آزمایشی اپلیکیشن «شهر من» را بعد از ایام محرم و صفر درنظر گرفتیم و نمایشگاه کتاب بهترین گزینه برای افتتاح و راه‌اندازی نسخه آزمایشی بود.
   محمد عین‌القضات در حاشیه نمایشگاه کتاب مشهد در غرفه شهر من بیان کرد: هدف‌ از حضور در نمایشگاه کتاب مشهد، معرفی این نرم‌افزار به مردم است و اینکه اولین نمود «شهر من» در اذهان عمومی شهروندان، باعث توجه آن‌ها به اهمیت هوشمندشدن خدمات شهری خواهد شد.
   او درباره اهمیت شهر هوشمند در جامعه بیان کرد: شهر هوشمند، موضوع مفصلی است که ما در دیده‌ها و شنیده‌ها نمی‌توانیم آن را بیان کنیم، اما باید گفت که از نظر زیرساخت‌های فناوری اطلاعات عقب نیستیم و بسترهای لازم برای ایجاد یک شهر هوشمند فراهم است. همچنین ما می‌توانیم با هوشمند کردن شهروندان به شهر هوشمند برسیم.
   عین‌القضات به تفاوت این برنامه با دیگر برنامه‌های ارائه‌کننده خدمات شهری هم پرداخت و گفت: مزیت رقابتی ما با سایر پلتفرم‌ها که درراستای یکسان‌سازی ارائه خدمات اجتماعی کار می‌کنند، این است که خدمات در این نرم‌افزار تجمیع‌شده است. خدمات تجمیع‌شده در این نرم‌افزار به این معنی است که شهروندان برای کارهای خود نیاز به نصب چند نرم‌افزار ندارند و تمام خدمات مختلفی که قبلا در قالب اپلیکیشن‌های مختلف به آن‌ها ارائه می‌شد، حالا به‌طور یکپارچه در برنامه شهر من به آن‌ها ارائه می‌شود.
   گفتنی است غرفه «شهر من» هم‌زمان با نمایشگاه کتاب مشهد که از تاریخ‌ 8 تا 15‌آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود، در سالن مفاخر ورودی یک برپاست.

   تعداد بازدید: 31
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما