• مدیریت آمار، فناوری و تحلیل اطلاعات

   مدیریت آمار، فناوری و تحلیل اطلاعات

   کیفیت داده های آماری و تحلیل اطلاعات تولید شده توسط نهادها و بازیگران مدیریت شهری یکی از شاخصهای سنجش میزان توسعه‌یافتگی کشورها و به طور اخص توسعه شهری است ، همچنین آمار مهمترین ابزار ارزیابی وضعیت موجود و یکی از پایه ای ترین عوامل مؤثر و ضروری برای تحلیل‌های خرد و کلان ، تصمیم سازی ، ارزیابی عملکرد ، برنامه ریزی و در نهایت تصمیم‌گیری در سطوح مختلف مدیریت ملی و شهری می باشد که تاثیر بسزایی در تدوین راهبرد، سیاست و تعیین خط مشی های شهری وسازمانی دارد .

    

    این بدان معنی است که برنامه ریزی و توسعه شهری نیازمند داده‌های آماری دقیق، جامع و به روز می باشد و عدم وجود چنین اطلاعاتی، برنامه ریزی‌ها را با مشکل روبرو کرده و به طور قطع موجب این خواهد شد که امکانات موجود در مسیر درست به کار گیری نشوند.


   با عنایت به ماده 56 برنامه چهارم توسعه « توسعه نظام آماری کشور » و در راستای تحقق چشم انداز بیست ساله شهر و شهرداری مشهد با محوریت مبتنی بر فناوری ( اطلاعات محوری )، مدیریت آمار و تحلیل اطلاعات یکی از چهار مدیریت معاونت برنامه ریزی و توسعه در مهر ماه سال 1384 با هدف ساماندهی آمار و اطلاعات و برنامه ریزی آماری فعالیتهای شهرداری تشکیل گردید. ماموریت این مدیریت در راستای خط برنامه چهارم توسعه تحقق نظام جامع آمار و اطلاعات و زیرساخت های اطلاعاتی آن می باشد.

    

   نام و نام خانوادگی: تاریخ و محل تولد: -
   میزان تحصیلات: -
   رایانامه:--تلفن:--
   فکس:--
   مدیریت آمار، فناوری و تحلیل اطلاعات
   پل های ارتباطی
   تلفن تماس :05136006121فکس :--رایانامه :--
   آدرس :مشهد - نبش معلم یک - سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد - طبقه اول
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
  درباره ما